elements.jpg
EscoSolar

Ekibimiz

Takımımız İle Tanışın

Uzmanlardan oluşan ekibimiz, her bir müşterimizin ihtiyaçları için bilgi ve deneyimlerini bir araya getirerek onları yönlendirir ve çözüm odaklı süreçlerine destek olur.

cem-muslular-esco.jpg
Cem S. MUSLULARKurucu Ortak / Genel Müdür
Elektrik Mühendisi(MSC)

1971 Balıkesir doğumludur.
İlk, Orta ve Lise Eğitimini Balıkesir’ de, Ön Lisans, Lisans Eğitimlerini İzmir’ de, Yüksek Lisans Eğitimini Moskova’ da tamamlamıştır. Ulusal ve Uluslararası platformda, enerji projelerinin geliştirme, uygulama ve işletme süreçlerinde farklı firmaların Yönetim Kademelerinde görev almıştır.
Türkiye’ de ilk lisanssız Kojenerasyon Projesini geliştirerek hayata geçirmiştir. Ulusal FVTP Kurucu Üyesi, Kojentürk Yönetim Kurulu Üyeliği yapan MUSLULAR, evli ve iki çocuk babasıdır.

mustafa-pekacar.jpg
Mustafa PEKAÇARKurucu Ortak / İş Geliştirme
Süreçleri Direktörü
Elektrik Mühendisi (MBA)

1979 İstanbul doğumludur.
İlk, Orta ve Lise Eğitimini Muğla’ da Lisans ve Yüksek Lisans Eğitimini İstanbul'da tamamlamıştır. Enerji Sektöründe çeşitli firmalarda satış ve iş geliştirme departmanlarında görev almıştır.
Son on yılda Türkiye’ de gelişmekte olan Enerji Verimliliği Sektöründe ilk sertifikalı enerji yöneticilerinden biri olarak Eğitim Hizmeti, Enerji Etüdleri ve Performans Sözleşmeleri konularında bir çok projede ve şirkette Yönetici olarak çalışan PEKAÇAR, evli ve iki çocuk babasıdır.

aykut-firat.jpg
Aykut FIRATKurucu Ortak
Mühendislik Süreçleri Direktörü
Elektrik Mühendisi (MBA)
1978 İstanbul doğumludur.
İlkokulu İstanbul’ da, Orta ve Lise Eğitimini İzmir’ de, Lisans Eğitimini İstanbul’ da, Yüksek Lisans Eğitimini İzmir’ de tamamlamıştır. Elektrik ve Enerji Sektöründe çeşitli firmalarda satış, iş geliştirme ve proje yönetim departmanlarında görev almıştır.
Son on yılda Türkiye’ de gelişmekte olan Yenilenebilir Enerji Sektöründe iş geliştirme, taahhüt ve satış sonrası hizmetler alanında çalışan FIRAT, evli ve bir çocuk babasıdır.