Kazancınız

ESCOSOLAR, çalışmış olduğu ulusal ve uluslararası çözüm ortaklarıyla birlikte; finansman, uygulama ve işletme-servis sorumluluklarını da üzerine alarak gerçekleştirdiği güneş enerji üretim santralleri ile müşterilerine çözümler ve uzun soluklu ticari birliktelikler sunar.
Bu sayede işletmeler, söz konusu güneş enerji üretim sistemi yatırımlarıyla ilgili üzerlerine herhangi bir finansman, mühendislik veya işletme riski almaksızın, ilk günden itibaren enerji giderlerini optimize ederek ESCOSOLAR tarafından kurulan Güneş Enerji Santrali’ne geçici veya kalıcı olarak sahip olurlar. Uzman, güvenilir, güncel ve dinamik paydaşlarıyla birlikte ESCOSOLAR’ın amacı, önermiş olduğu Yap-İşlet-Devret Modeli ile sürdürülebilir ve karşılıklı kazanca dayalı ticari birliktelikler oluşturmaktır.
Yatırım modelinde önemli olan sistemin büyüklüğü değil taraflar adına maksimum kazancı sağlayabilmesidir. ESCOSOLAR tarafından gerçekleştirilen Güneş Enerjisi Santrali Projesiyle birlikte işletmeler, enerji bütçelerini ilk günden itibaren düşürerek/kazanarak herhangi bir bedel ödemeksizin Santral sahibi oma imkanına kavuşurlar.