Ne Öneriyoruz?

Güneş Enerji Santrali (GES) tesisi kurmak; zaman, ciddi bir sermaye ve deneyim gerektirir. Eğer enerji üretimini ana iş kolu haline getirmeyi planlamıyorsanız, bu yatırımı yapmanız birçok yönüyle ana iş kolunuzu etkileyecektir.
ESCOSOLAR önermiş olduğu “YAP-İŞLET-DEVRET” iş modeli ile müşterilerine Güneş Enerji Santrali (GES) satmak yerine bu santrali kendisi kurarak ucuz ve kaliteli enerjiyi işletmenize özel yerinde üreterek Sözleşme süresi sonunda kurmuş olduğu santrali müşterilerine bedelsiz olarak devir ediyor.
Bu sayede müşterilerimiz öz kaynaklarını ve zamanlarını uygulama uzmanlığı gerektiren enerji üretimi ve takibi gibi yan işler için harcamazlar. Böylece yakından takip etmeleri olası olmayan enerji sektörüne özel fiyatlandırma, üretim kaybı, işletme sorumluluğu gibi benzeri riskleri yaşamazlar. Uzun süreli fiyat garantili, uygun maliyetli ve temiz bir enerji kaynağına herhangi bir bedel ödemeksizin kavuşurlar.
ESCOSOLAR, Sözleşme şartlarına uygun olarak belirlenmiş alanlarda önceden taahhüt ettiği şekilde Güneş Enerji Santrali (GES) yatırımını kendisi yapar ve müşterilerinin kullanıma sunar. Müşterilerimiz bir yandan yatırım için para harcamadığı gibi, işletme ile ilgili maliyetlerden ve zamandan tasarruf etmiş olur. ESCOSOLAR tarafından tüm sorumluluklarıyla üstlenilerek kurulacak ve müşterilerimize bedelsiz olarak devir edilecek olan Güneş Enerji Santrali (GES) sayesinde, herhangi bir elektrik tedarik şirketinin çok üstünde bir indirimle kendi ürettiğiniz elektrik enerjinize sahip olabilirsiniz.